I love japan fashion!

12. prosince 2011 v 19:35 | Lola Eame |  Fashion
Ať si říká, kdo chce, co chce.. Já mám tuhle modu docela ráda.. Je barevná, ispirativní a velmi často cenově dostupná ;).. (více pod perexem včetně obrázků)

Docela mi vadí názory, které označují Japonskou modu za dětskou nebo bizární.. Podle mě si každá/ý najde i v tomto velkém uzlu modních stylů ten svůj provázek se kterým bude spokojený..

A teď pár obrázků..
Tato halenka se mi velmi líbí. Je zajímavá a velmi roztomilá. Našla jsem ji v jednom internetovém obchodě. Bohužel už byla vyprodoná. Myslím, že stála kolem 400Kč,-..

Tyto šaty mě zaujaly, protože jsou tak jednoduché. Podtrhují krásu takovou jaká je. Osobně bych k nim zvolila sice jinou kabelku, ale jinak vypadají moc hezky :)


Tenhle obrázek odkazuje na to proč si někteří myslí, že je tato moda dětská. Ovšem já ji nacházím spíš crazy.. Jojo taková bláznivá barevná moda. Mimochodem tady mě uchvátily doplňky.Tady je malá ukázka té elegance. Největší plus u mě má sako s tříčtvrtečníma rukávama, protože se hodí prakticky ke všemu :) ..Koktejlky na japan fashion miluju úplně nejvíc :) . Mají strašně velký výběr, různé styly a barvy.. hodí se pro mnoho vyjimečných chvilek a jsou většinou strašně šik!!

Zatim
Lola
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.