Krátké vlasy 2*0*1*2

11. prosince 2011 v 22:53 | Lola Eame |  Fashion
Při študování modních hitů na rok 2012 jsem zjistila, že budou IN krátké vlasy.. No což vo to. Když se jen tak mrknete,
většina krátkých střihů je velmi elegantní a slušivá. Krátké vlasy najdou každému ten pravý věk. Mladé děvčice vypadají starší a naopak starším dámám to ubere nějaký ten rok :) .. Hodí se k nim prakticky každé oblečení, a tak nemáte potřebu trávit dlouhé hodiny v šatníku :) .Z vlastní zkušenosti:
Od 12 let jsem si barvila vlasy. Bohužel nejen šamponem, ale i barvami a v nejhorších chvilkách melírem. Měla jsem neustálou potřebu změny. Dokonce jsem chtěla i rudé vlasy jenomže barva mi nechytla a tak jsem spíš než rudovláska vypadala jako žárovka..heh. Na začátku letošního roku jsem si nechala ostříhat vlasy podle Claire (to je ta usměvavá dáma vpravo na obrázku). I když jsem měla střih, po kterém jsem toužila, musela jsem se potýkat s problémem, že mi vlasy nedrží. Začala jsem si na ně patlat různé vosky a gely různých značek. A vlasy se mi začaly zase ničit. Nakonec jsem si usmyslila, že budu blond.. Ta barva mně sice krásně chytla, ale bohužel mi začala odrůstat (moje přírodní barva je plavá) a to mi opravdu vadilo.. A jelikož jsem osoba velice zabráná do života celebrit, nechala jsem se inspirovat (to konkrétně Emmou Watson). Ostříhala mě mamka (není kadeřnice, ale na stříhání je hrozně šikovná). A abych vás pořádně zasvětila do situace: Vlasy jsem měla odrostlé na 2cm a tak jsem se rozhodla si předělat onen účes k obrazu svému. Nechala jsem si vzadu vyholit hlavu na 7mm a navrchu jsem měla jen takové to číro. Zprvu jsem se tohoto kroku docela bála, ale teď vím, že byl správný. Ostříhat si vlasy je totiž ta nejlepší péče jakou svým vlasům můžete dopřát. Normálně mi vlasy rostly velmi pomalu (asi 3cm za rok), ale teďkom mi narostly o 10 cm a to už je mám zasejc 2x ostříhané!!A nejen to, mám je hustší a zdravější :) .A taky o hodně jemnější.

Ale abych jen nechválila mají i své mouchy:
Vlasy mi nedrží v žádném účesu. Když je mám mokré a usnu s nima, ráno se budím jako strašák. Nevěřte tomu, že o krátké vlasy je lehčí péče-spíš naopak. Inu když nemáte kolem sebe milion kadeřníků, nemůžete vypadat jako stáár :P..


Ale nenechte se mými ''proti'' zastavit a zkuste podniknout tento krok. Vaše vlasy si to zaslouží :) . A vy budete IN :) ..

Nedoporučuju: Nestříhejte se úplně na krátko pokud máte kulatý obličej.. Zbytečně by vám to přidávalo kila v obličeji :/ ..

Lola
 


Komentáře

1 Pajussska Pajussska | Web | 12. prosince 2011 v 15:54 | Reagovat

Já bych nemohla mít krátké vlasy ani náhodou, mám strašně hustou hřívu a navíc, čím je kratší, tím se víc vlní, takže pak s tím nejde udělat už vůbec nic. Momentálně mám vlasy skoro do půlky zad, rostou mi dost rychle a chci je mít ještě delší :D a rudé, ale chemií to barvit nebudu, stačí mi henna

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.