Profil. Čí? Můj!!

14. prosince 2011 v 20:48 | Lola Eame |  MY CVOCKHOUSE

Who's Lola?

''KOMPLIKOVANÁ OSOBNOST ŽIJÍCÍ V AŽ MOC KOMPLIKOVANÉM SVĚTĚ''

Jsem mladá, chápavá, střeštěná, hodná, elegantní, nezodpovědná, přátelská, citlivá, drzá, upovídaná ...(a víc přídavných jmen neznám)...

Miluju umění, modu a jsem závislá na hudbě. Když už nemám puštěnej přehrávač, musím alespoň zpívat.

Inspiruje mě Emma Watson, protože má úžasný styl, Demi Lovato, protože má velmi krásné texty, Lady Gaga, protože její hlas je jedinečný. Dále pak je to (z mužské strany) Rupert Grint, protože je to skvělý herec a Mikele Loconte /,kterého asi neznáte/, protože je to vynikající zpěvák.

Ráda maluju, píšu písničky a básním. Skládávám si řádky na téma život, láska, pochopení, přátelství.. Sjednoceno CH-A-O-S :)..

Bude to znít divně, ale mám velkou zálibu v sebefocení.. Za den jsem schopná nafotit i 400fotek mojeho xichtu :D :D .. Menší úchylka, ale co už. Beztak se většina těch fotek nikam nedostane .

Nesnáším patálie s láskou a během životních zkušeností jsem si vytvořila antilásku a odstup k lásce :( . Nevím jestli je to dobře nebo špatně, ale ten můj srdeční orgán byl už tolikrát lepenej, že by se při další ránš mohl rozdrolit nastálo.. V tomhle směru mě teda naplňuje strach..

Snažím se z každé špatné situace vybruslit bez zranění, jsem profík ve vymlouvání a nesnáším přetvářku.

Miluju architekturu. Především tu Lyonskou (franc. město).

Nechci se chlubit nebo působit jako namyšlenec, ale umím skvěle mluvit francouzsky :) .. Kamarádi mi říkaj, že jsem chodící slovník, ale já jim to nevěřím, protože se mám pořád, co učit.. Za to s AJ mám problémy :/, protože nemáme konverzaci, která by mi docela dost helfla :/ ..

Jsem velká fanynka Harry Pottera. Moje nejoblíbenější kniha je Jana Eyrová. Nejím silné sejry, olivy a mám ráda zdravou kuchyni spíš než Mc'Donalds.
by Lola

--x--tento článek se bude často editovat. Změny budou vždy pod lištou--x--

1) JE TO SMĚŠNÉ, ALE: 1.EDITACE: 14/12/2011 20:54
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.