MY CVOCKHOUSE

Jdu malovat :)

17. prosince 2011 v 16:05 | Lola Eame
No nic..
Co jsem tu dneska chtěla udělat, jsem právě dokončila..
Jdu si kreslit (možná něco hodím do ARTU, ale ještě nevím :D ).. Dnes už se na PC asi nedostanu, ale zítra sem zase něco hodím ;).

Mějte se hezky
Zatím
Lola

Jo a moc vás prosím: Hlásněte mi tady v anketě! :) Děkuju..

Profil. Čí? Můj!!

14. prosince 2011 v 20:48 | Lola Eame

Who's Lola?

''KOMPLIKOVANÁ OSOBNOST ŽIJÍCÍ V AŽ MOC KOMPLIKOVANÉM SVĚTĚ''

Jsem mladá, chápavá, střeštěná, hodná, elegantní, nezodpovědná, přátelská, citlivá, drzá, upovídaná ...(a víc přídavných jmen neznám)...

Miluju umění, modu a jsem závislá na hudbě. Když už nemám puštěnej přehrávač, musím alespoň zpívat.

Inspiruje mě Emma Watson, protože má úžasný styl, Demi Lovato, protože má velmi krásné texty, Lady Gaga, protože její hlas je jedinečný. Dále pak je to (z mužské strany) Rupert Grint, protože je to skvělý herec a Mikele Loconte /,kterého asi neznáte/, protože je to vynikající zpěvák.

Ráda maluju, píšu písničky a básním. Skládávám si řádky na téma život, láska, pochopení, přátelství.. Sjednoceno CH-A-O-S :)..

Bude to znít divně, ale mám velkou zálibu v sebefocení.. Za den jsem schopná nafotit i 400fotek mojeho xichtu :D :D .. Menší úchylka, ale co už. Beztak se většina těch fotek nikam nedostane .

Nesnáším patálie s láskou a během životních zkušeností jsem si vytvořila antilásku a odstup k lásce :( . Nevím jestli je to dobře nebo špatně, ale ten můj srdeční orgán byl už tolikrát lepenej, že by se při další ránš mohl rozdrolit nastálo.. V tomhle směru mě teda naplňuje strach..

Snažím se z každé špatné situace vybruslit bez zranění, jsem profík ve vymlouvání a nesnáším přetvářku.

Miluju architekturu. Především tu Lyonskou (franc. město).

Nechci se chlubit nebo působit jako namyšlenec, ale umím skvěle mluvit francouzsky :) .. Kamarádi mi říkaj, že jsem chodící slovník, ale já jim to nevěřím, protože se mám pořád, co učit.. Za to s AJ mám problémy :/, protože nemáme konverzaci, která by mi docela dost helfla :/ ..

Jsem velká fanynka Harry Pottera. Moje nejoblíbenější kniha je Jana Eyrová. Nejím silné sejry, olivy a mám ráda zdravou kuchyni spíš než Mc'Donalds.
by Lola

--x--tento článek se bude často editovat. Změny budou vždy pod lištou--x--

Jsem idiot :P

13. prosince 2011 v 19:22 | Lola Eame
Kuk...

Já jsem opravdu idiot.. Zítra píšeme písemku z chemie na alkoholy a tu pořád ještě neumím.. A teď si ta moje prázdná kebule vzpomněla ještě na to, že mám dělat prezentacu do frájiny :P ... Tak to dopadá, když se venku zhasne.. Mě to udělá v hlavě blik a přestanu fungovat :P..

Doufám, že sem ještě něco stihnu dát :D ..

Zatím
Lola

Na dnešek se netěším :(

12. prosince 2011 v 8:48 | Lola Eame
Ahoj..

Dneska bude bizární den.. Za hoďku mám být u zubařky (to zasejc bude půlhodinové kochání mým špatným chrupem). Potom pojedu domů (udělám nějaký ten dess) a pak poletím pro bráchu do školy. Pak zas dom, nachystat mamce věci a jet za ní do nemocnice, poté na poštu zaplatit milion složenek a pak zas dom, vyvenčit psa a udělat véču, aby moj bratr nepošel na hlad..
Vůbec se netěším :( .. Nehledě na to, že Vánoce sou za dveřma a já nemám vůbec žádné dárky. Dny rychle ubíhaj, ve škole máme jeden test za druhým a po škole furt něco vyřizuju :( ...

Kéž by už byl novej rok :P .. To ubydou písemky, vánoční stres, fronty v obchodech a budu mět míň starostí!!!

Lola

Všichni se mi smějí!!

23. listopadu 2011 v 20:30 | Lola Eame
Ahoj..

Svět se mění.. Když jsme byly 'malé' byl jednodušší, ale teď je komplikovaný a bizární.. Nechápu svět a On nechápe mě. Každý mě napomíná, hučí do mě nesmysly. Nikdo se mě na nic neptá. Všichni jen odpovídaj..
 
 

Reklama